Neohodnotené

Climax U-Light XR Mono Transparent číry 200m 0,18mm 3,0kg

Môžeme doručiť do:
4.3.2024
Skladom
Kód: 646
Značka: Climax
€16,20
Kategória: Vlasce
rybarsky silon 1891 882110200010a
Akcia

Priehľadný vlasec Climax U-Light XR Mono je určený pre ultra ľahkú,ľahkú prívlač alebo plávanú. Ideálny pre lov pstruhov, ostriežov a iných druhov rýb.

Silon Climax U-Light XR Mono transparent 200m

Najdôležitejším parametrom pri vlasci Climax U-Light XR Mono je jeho extrémna pevnosť v uzle. Vysoká kvalita zaručuje výbornú nosnosť a silu. Fluorocarbonová povrchová úprava dodáva výbornú odolnosť, priehľadnosť a výborne sa nahadzuje. Ideálny pomocník pri love na ultra ľahkú, ľahkú prívlač, feeder alebo plávanú.

Silon Climax U-Light XR Mono transparent 200m:

  • Univerzálne použitie: prívlač, feeder, plávaná.
  • Extrémna pevnosť v uzle
  • Fluorocarbonová povrchová úprava
  • Výborná priehľadnosť

Climax - nemecký výrobca s dlhoročnou tradíciou

Nemecký výrobca pletených  šnúr a silonov čerpá z viac ako 60 ročných skúseností s vývojom a výrobou rybárskych silonov a spletaných šnúr. Od konca 40 rokov 20-teho storočia investuje svoje skúsenosti a výskum do každého ďalšieho produktu.
CLIMAX bol jednou z prvých spoločností v Európe, ktorá začala vyrábať silony a ako prvá začala vyrábať spletané šnúry čo dalo tejto značke víťazstvo v nových technológiách pre rybárstvo. 
V súčasnosti rybári očakávajú oveľa viac od silonov, šnúr. Rozdiely medzi výrobkami sú často minimálne, ale pre špecializované rybolovné techniky môžu byť veľkou výhodou. 
Či praktizujete lov kapra, lov sumca, lov na feeder, alebo prívlač, prípadne iné rybolovné techniky, Climax je značka, ktorá Vám pomôže bližšie sa dostať k Vaším vysnívaným rybám. Climax je Nemecká kvalita s tradíciou od roku 1940. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: