Neohodnotené

Prologic Brolly Inspire Brolly System 65''

Skladom (dodanie 5-7 dní)
Kód: 4242
Značka: Prologic
€481 –10 % €430
Kategória: Biváky a brolly
Prologic Brolly Inspire Brolly System 65''
Akcia Novinka Tip
€481 –10 %

Prologic Brolly Inspire Brolly System 65''

 

Jednou z našich špecialít u nás v ProLogic je udržiavanie pohodlia a komfortu na brehu revírov.

  • Vieme, že aby ste sa mohli naplno venovať samotnému lovu kaprov, nesmiete si robiť starosti s počasím alebo bolesťami chrbta. Naša kolekcia bivakov a prístreškov ponúka riešenie pre každý štýl rybolovu a každú cenovú reláciu, takže vietor a dážď udržíte na uzde a žiadne zlé počasie vás neohrozí. V tomto roku sme predstavili nový bivak Fulcrum Session a rozšírili rad Avenger Brolly pre rybárov, ktorí chcú vtesnať rybárské výpravy do rušného života. Taktiež sme prepracovali rad lehátok Inspire, ktorý ponúka tak pohodlné riešenie pre spanie, že sa možno nikdy nebudete chcieť vrátiť k svojej skutočnej posteli. Zostaňte v pohodlí, vydržte pri vode dlhšie a chyťte viac kaprov.

Toto je zďaleka náš najpokročilejší brolly systém, aký sme kedy vyvinuli. Ponúka maximálnu funkčnosť, praktickosť a pohodlie. Inspire Brolly je vyrobené z nového najmodernejšieho materiálu Pro-Tex, ktorý je plne priedušný, ľahký a vodoodolný. Dizajn s plochou zadnou časťou má nielen zvýšenú stabilitu, ale tiež zväčšuje vnútorný priestor, čo umožňuje umiestnenie lehátka až úplne dozadu bez toho, aby sa zväčšil vonkajší pôdorys. Nízkoprofilový stred bol tiež premiestnený, čo výrazne zväčšuje vnútorný priestor okolo hlavy. Odolná Pro-Tect podlážka na zips zabraňuje vniknutiu hmyzu alebo vody, pretože je pripevnená pomocou odolných zipsov umiestnených 10 cm nad úrovňou terénu. Plne odnímateľný predný panel na zips so sieťovinou na dverách a oknách poskytuje rôzne možnosti postavenia. Veľký zadný vetrací otvor a 2 pridané bočné vetracie otvory teraz zaisťujú to najlepšie vetranie vďaka 360-stupňovej ventilácii, ktorá maximalizuje výmenu vzduchu a znižuje kondenzáciu. Vďaka tomu vám nebude príliš horúco ani v teplých letných dňoch!

  • Optimalizovaný vnútorný priestor s rýchlym postavením
  • Pro-Tex - ľahký vodoodolný a priedušný materiál
  • Pro-Vent - 360-stupňové vetranie znižujúce kondenzáciu
  • Pevná a ľahká konštrukcia poskytujúca veľký vnútorný priestor
  • Odolná Pro-Tect podlážka na zips
  • Plne odnímateľný predný panel na zips poskytuje rôzne možnosti postavenia
  • Dva držiaky na prúty
  • Odolná transportná MCP taška
  • Dodáva sa s predným panelom, čírymi priehľadnými dverami, podlahou na zips, 4 nastaviteľnými búrkovými tyčami, odolnými kolíkmi a transportnou taškou

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: