Neohodnotené

Haldorádó TORNADO Method MIX 500g Mango

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 4827
Značka: Haldorado
€6,50 –23 % €5
Kategória: Haldorado
Položka bola vypredaná…
a9c854f78a03fc38c8bffa3a5c2931a2 mmf600x600
Akcia Novinka
€6,50 –23 %

TORNADO Method MIX je nová rodina návnad od Haldorádó vyrobených unikátnou výrobnou technológiou, optimalizovanou špeciálne pre lov kaprov. Obstojí aj v extrémnych situáciách a konkurenčných podmienkach! Chuť nástrah sa zhoduje s bežnými výrobkami TORNADO.

Súčasťou balenia sú jemne zrnité, vo vode dym vytvárajúce method zmesi, no každá je úplne iná! Menia sa nielen vône a farby. Každé jedlo obsahuje úplne iné ingrediencie pre ten najlepší efekt!

Každé vrecúško obsahuje malé vrecko s farebnými, chutnými drobnými zrnkami peliet. Tú môže rybár pridať do základu ryby podľa nálady ryby. 

Navrhované použitie:

Nalejte 3 deci vody (presne odmerajte!) na krmivo a premiešajte. Nechajte krmivo niekoľko minút odpočívať a potom prerazte cez malé sito.

Teraz v prípade potreby zmiešajte farebné pelety!

Ak lovíte vo vode hlbšej ako 2 metre alebo musíte dlho (až 15 minút) čakať na zábery, pridajte trochu viac vody, do 0,5 dl, aby bolo krmivo lepkavejšie.

Ucítite, aké hodvábne a akú dobrú konzistenciu má krmivo celý deň. Krmivo je ľahko použiteľné, dobre priľnavé ale rýchlo rozpustné, je to profesionálny method mix!

TORNADO Method MIX je dostupný v ôsmich verziách: Sladká jahoda, Rockfort syr, Kyselina maslová-ananás, Medovník, Mango, Cesnak & Mandle, Punč & Mentol, Kalamáre & Broskyňa

TORNADO Method MIX - Mango

Zmes s ovocnou, intenzívnou mangovou vôňou, ktorá môže byť jedným z najdôležitejších krmív leta. Čo sa týka zloženia, neobsahuje suroviny živočíšneho pôvodu, je vyrobený výhradne z rastlinných zložiek. Vďaka tomu má široké využitie s unikátnymi ukazovateľmi obsahu a lákavým efektom, ktorý ešte umocňuje krásna oranžová farba!

  • Farba: oranžová + farebné pelety
  • Vôňa: intenzívna mango
  • Chuť: mango, jemne sladká

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: