Neohodnotené

HALDORÁDÓ TORNADO METHOD 30g 6-8mm Cesnak mandle

Môžeme doručiť do:
24.6.2024
Skladom
Kód: 5313
Značka: Haldorado
€5,90 –6 % €5,50
Kategória: Haldorado
e007c4f41a3fdf0b4c7db0522a83f982 mmf600x600
Akcia Novinka
€5,90 –6 %

Pre method feederový lov optimalizovaný variant mimoriadne úspešnej nástrahy Tornado Wafter, ktorý zo seba chrlí farby a arómy rovnakým spôsobom ako jeho slávny predchodca.  

Nové nástrahy Tornado Method. Na rozdiel od predchodcu, táto nástraha nedisponuje jedinečným Tornado tvarom, ale klasickým valcovitým, typickým pre method feederové nástrahy, ktorý je pre tento typ lovu jednoznačne lepší.  

V tégliku nájdeš 6 a 8 milimetrové wafter (umiernene plávajúce) pelety v už dobre známych a osvedčených Tornado príchutiach

Dostupné vo všetkých Tornado príchutiach: Sladká Jahoda, Rokfortský Syr, N-Butyric & Ananás. Medovník, Mango, Cesnak & Madle, Punč & Mäta  

Spôsob prezentácie na nástrahovom ostni umožňuje využiť výhody arómu chrliacich, „dymiacich“ nástrah, aj pri jemnejších rybačkách.

Vyplytvajúc z jej vztlakových vlastností, postačí na ponorenie tejto nástrahy aj menší 7 milimetrový, alebo Fine nástrahový osteň, vďaka čomu bude nástraha čakať na prichádzajúce ryby v optimálnej polohe.  

Neuveriteľne chytľavá method feederová nástraha, ktorá dopomohla kolegovi Gáborovi Siposovi už k nejednému prekrásnemu kaprovi.

Balenie: 30 g

Rozmer 6 a 8 mm v jednom balení

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: