Neohodnotené

Haldorádó Kyselina Mliečna Kukurica 800g

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 5031
Značka: Haldorado
€3,52 –6 % €3,30
Kategória: Haldorado
Položka bola vypredaná…
a42c23fd3c447e229acf67b66bd1690c mmf600x600
Akcia Novinka
€3,52 –6 %

Absolútnou novinkou na palete produktov Haldorádó je rada FermentX. Sem patria zmesi kvasených krmív a semien. V každom balíčku sú viac ako 2 roky práce. Základné suroviny sú výhradne len tie najlepšie.

Rastlinné zrná sa preberajú rukou, priam po jednom, aby sa do nich ani náhodou nedostali plesnivé semená, ktoré by mohli nakaziť ostatné. Produkt má dvojité ochranné balenie a zložky najlepšej kvality. Produkty sa balia až po 60 dňoch fermentácie.

V špeciálnych nádržiach dozrievajú tak, ako najlepšie víno. Po takomto dlhom čase budú všetky komponenty mäkké ako maslo! Sú garantovane 100% prirodzené a neobsahujú konzervačné látky. Toto sa doma nedá vyrobiť! Výroba prebieha za absolútne sterilných podmienok, ktorej výsledkom dostaneme produkt zodpovedajúci potravinárskej kvalite. Takže, ak náhodou niekoho dieťa zje jeden kus kvasenej kukurice, tak sa mu nič nestane. Bude cítiť len toľko, že je veľmi kyslá, ako kyslá kapusta. Kvasené semená k zakrmovaniu, alebo ako nástraha! Odporúčame k nim krmivá rady Haldorádó FermentX ! ​Hmotnosť: 800 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: