Neohodnotené

Haldorádó Gold Feeder Champion Corn 1kg

Môžeme doručiť do:
5.3.2024
Skladom
Kód: 715
Značka: Haldorado
€6,11
Kategória: Haldorado
HD CHAMPION
Akcia

Vo februári v roku 2019 sa v južnej Afrike konali Majstrovstvá sveta v love rýb feeder technikou. Tieto majstrovstvá sveta vyhrali Maďari a medzi nimi bol aj Döme Gábor a Sipos Gábor. Na týchto pretekoch členovia maďarského družstva vo väčšine prípadov používali práve toto jemné, kukuričné krmivo. Toto krmivo sme doľaďovali ešte pár mesiacov, až kým sme nedosiahli dokonalý produkt ktorý Vám predstavujeme práve teraz.

V tomto krmive sa odzkradlujú naše dlhoročné rybárske  a pretekárske skúsenosti. Kým sa finálny produkt dostane do Vašich rúk, mi neustále špekulujeme, skúšame, testujeme rôzne komponenty a rôzne zložkyv krmivách a uvádzame na rybársky trh iba také krmivá, ktorým dôverujeme. Toto krmivo je namiešané z prvotriednych komponentov a obsahuje viac ako 10 rôznych zložiek.

V čom spočíva úspešnosť tohoto krmiva?

Krmivo Champion Corn obsahuje 100% prírodné komponenty. Vyznačuje sa brutálne silnou kukuričnou vôňou aj chuťou. Zrnitosť krmiva je veľmi jemná. Ak sa ryby už presítili nadmernými arómami, tak im treba ponúknuť toto skoro čisto kukuričné krmivo. Krmivo sa z kŕmitka veľmi rýchlo uvoľňuje, šíri sa z neho intenzívny mrak, ale všetky zložky krmiva ostávajú na dne. Krmivo je určené predovšetkým na lov method feeder technikou, ale dá sa naplniť aj do klasického kŕmitka. Najviac sa nám krmivo osvedčilo v teplejších častiach roka, ale v studenej vode veľmi dobre funguje ak sa zmieša s krmivom Master fish.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: