Neohodnotené

Haldorádó Fluo Energy Groundbait Chilis Tintahal

Skladom (dodanie 3-5 dní)
Kód: 820
Značka: Haldorado
€6,11
Kategória: Haldorado
14cd20db3d251ce123e85c7a01c8b0cf
Akcia

Haldorádó Fluo Energy krmivá sú vyrábané a miešané z prvotriednych, výberových komponentov. Vyznačujú sa jedinečnou harmóniou medzi chuťou a vôňou a v neposlednom rade vyzerajú fantasticky. Ak je krmivo navlhčené tak sa jej farba ešte zvýrazní a po vhodení do vody silno zakaľuje vodu a tým pádom láka aj opatrné ryby na zakrmené miesto.

Zakalenie vody pre ryby dáva jasný signál na to že vo vode je potrava lebo ryby ktoré hľadajú potravu na dne jazera zvíria sedimenty a voda sa zakaľuje. Aj opatrná ryba ktorá vidí zakalené miesto vo vode sa stáva zvedavou a pripláva bližšie k miestu zakrmenia a ucíti vôňu a chuť krmiva a potom je už len otázkou času kedy nasaje práve našu ponúknutú nástrahu. Tieto krmivá boli namiešané a zostavené na cielený a selektívny lov kaprov. Krmivá Fluo Energy Vám ponúkame v 6 rôznych príchutiach.

Modrá Fúzia

sa určite vyznačuje jedinečnou modrou farbou ktorá zanecháva vo vode výrazné zakalenie ktorá je atraktívna pre ryby. Toto krmivo je vyrábané najmodernejšou technológiou a používa sa na cielený lov kaprov. Pri výrobe krmiva nebola použitá rybacia múčka iba rôzne druhy kukurice a produkty z kukurice. Krmivo sa vyznačuje vysokým podielom uhľohydrátov.

Zrnitosť krmiva je jemná, homogenná s obsahom väčších žltých vločiek ktoré majú za úlohu udržať ryby na zakrmenom mieste. Krmivo s príchuťou Modrá Fúzia je určená na lov kaprov aj v studenej vode, pri rybárskych pretekoch, na intenzívne zarybnených vodách aj na miestnych jazerách. 

Devil Buster

je nezvyčajnou, ale harmonickou zlúčeninou cesnaku a mandlí. Veľmi intenzívna, priam rušivá aróma má mimoriadny vplyv na kapre a amurov. Vďaka svojej bielej farbe ho už z ďaleko vidno, a pri rozplývaní vznikajúci biely mrak priláka pozornosť rýb k nášmu krmítku. Je to zmes krmiva bez obsahu rybacej múčky. Práve preto je vhodná na menej zarybnené zväzové jazerá, vodné nádrže, ale aj na intenzívne zarybnených jazerách môžete mať s ním úspech! Vďaka svojim jemným zrnkám a homogénnemu stavu je vhodné aj pri love na plávanú, ale najmä na method techniku. 

Kalamár / Chili & Squid

bola vyvinutá hlavne na cielený a selektívny lov veľkých kaprov. Pikantná chuť tohto krmiva jednoznačne odrádza malé ryby ale zároveň priťahuje tie väčšie jedince. Bordová farba krmiva zakalí vodu ktorú ryby rýchlo uvidia aj ucítia. Toto krmivo sa nám osvedčilo hlavne na intenzívne zarybnených revíroch kde sme za pomerne krátky čas vedeli vyselektovať tie najväčšie ryby. Jemná zrnitosť a štruktúra predurčuje toto krmivo na lov s Method technikou ale hodí sa aj do klasických krmítok.

Red Fruit

je zmesou esencií 10 rôznych druhov ovocia. Vďaka svojej červenej farbe nevzbudí v rybách podozrenie ani v čírej vode, pričom tmavý mrak ich povzbudzuje k stravovaniu. Intenzívna aróma a vizuálny podnet robia toto krmivo účinným. Je to zmes obsahujúca hojné množstvo jemne rozdrvených peliet a rybacej múčky, vďaka čomu sa stáva veľmi úspešným na intenzívne zarybnených jazerách. Vďaka svojim jemným zrnkám a homogénnemu stavu je vhodné aj pri love na plávanú, ale najmä na method techniku. 

Black Power (Čierna sila)

Krmivo Čierna Sila / Black Power sa líši od ostatných krmív Fluo Energy lebo vôbec nemá výraznú farbu ale napriek tomu vie zaujať ryby. Toto čierne krmivo počas zakrmovania kalí vodu do siva ktorá taktiež zaujme ryby a tie sa stanú zvedavými a stratia svoju opatrnosť. Toto krmivo je vlaste vylepšená verzia nášho už známeho krmiva Čierne Peletové ale má oveľa jemnejšiu štruktúru a oveľa rýchlejšie sa rozpúšťa a tým pádom sa hodí na lov s Method technikou.

Zelená Afrika

Krmivo Fluo Energy po zamiešaní a jeho nahodení na lovné miesto doslova exploduje a začína uvoľňovať farbu a arómu do svojho okolia, čím vytvorí intenzívny oblak, ktorému odolá máloktorá ryba. Green Afrika príchuť jablko škorica je ozajstnou kuriozitou medzi krmivami vďaka svojej zelenej farbe a jedinečnej príchuti. Krmivo vo vode vytvorí zelený mrak a ani jedna ryba neprepláva bez povšimnutia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: