Neohodnotené

HALDORÁDÓ FERMENTX NATURAL BAIT 120g 12, 16mm kyselina FX1

Môžeme doručiť do:
24.6.2024
Skladom
Kód: 4860
Značka: Haldorado
€5,10 –5 % €4,80
Kategória: Pelety
237ff6f478fc72cf1886ae9b5f2af3e9 mmf600x600
Akcia Novinka
€5,10 –5 %

Základom nástrahy je prírodná peleta zo 100% prírodného kaučuku. Vďaka svojmu špeciálnemu materiálovému zloženiu je schopný ľahko absorbovať fermentovaný vývar bohatý na stopové prvky a bielkoviny, presne pridané amíny, vitamíny a minerály.

Bazová šťava, tiež známa ako tekutina na uchovávanie návnad, ktorá definuje charakter, chuť a farbu návnady, sa vyrába rovnakým fermentačným procesom ako krmivá a semená spoločnosti FermentX. Okamžite začne pracovať po vstupe vody a postupne po dlhú dobu vyteká fermentovaná tekutina bohatá na atraktanty, ako maják, ktorému sa ryby v oblasti nevyhnú. Jeho novinka spočíva aj v tom, že je nerozpustný vo vode (vydrží tam aj niekoľko dní), je však vyrobený z úplne prírodného materiálu, nie z gumy, ani z plastu! Vďaka svojmu prírodnému pôvodu sa rybou nepovažuje za cudziu látku.

Dostupné vo veľkostiach 12 a 16 mm. Jeho balenie nie je obvyklé, návnady sú namočené v dvojvrstvovom plastovom vrecku namočenom v skladovacej tekutine. Jeho selektívny účinok je veľmi silný, čo nemusí nevyhnutne súvisieť s jeho veľkosťou, ale s výraznou kyslou chuťou a charakterom.

Je veľmi efektívny v kombinácii s inými osvedčenými návnadami na veľké ryby (tigrie orechy, kukurica, pelety, SpéciCorn Mega). To by mohla byť nová tajná zbraň pre kreatívnych amurov a kaprárov.

Varianty: Betaín kyseliny mliečnej, Ananás z kyseliny mliečnej, Kapor z kyseliny mliečnej, Kyselina mliečna Amur, Medová pálenka z kyseliny mliečnej, FX1.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: