Neohodnotené

HALDORÁDÓ Feeder Master Nagy ponty, Veľký kapor 1kg

Môžeme doručiť do:
4.3.2024
Skladom
Kód: 751
Značka: Haldorado
€5,46
Kategória: Haldorado
0dd54829ac6c2cc7fb6f19ec94fd0b4d mmf400x400
Akcia

Spomedzi krmív Haldorádó je medzi rybármi najobľúbenejšie asi krmivo Veľký Kapor. Toto krmivo je asi najúčinnejšie a spoľahlivo funguje celoročne. Má obzvlášť komlexné zloženie. Je namiešaná z 25 rôznych komponentov. Krmivo obsahuje : mleté CSL pelety, tourteau de mais (kukuričné pagáče), mleté a pražené slnečnicové semienka, konope, repku, oriešky, carruba (  svätojánsky chlieb ), belgický chlieb, lisovanú varenú kukurica, tigrí orech, červené a oranžové fluo vločky, drvené korýtka z mušlí, jedinečnú arómu, aminokyseliny, sladidlo, španielsku rybaciu múčku, farbivo, extra kukuričný šrot, pražený kukuričný šrot, mleté čokoládová keksy, 8mm master carp pelety, 4,5mm green betain pelety a 4,5mm prémium carp pelety.

Možno že bolo aj ťažké aj zdĺhavé prečítať všetky tieto komponenty z ktorých je namiešané toto krmivo. Ako ste si mohli prečítať tak krmivo obsahuje 6 druhov olejnatých semien ako slnečnica, konope, repka, oriešky, kukuricu, tigrí orech a 4 rôzne pelety CSL, master carp, green betain, prémium carp. Medzi najzaujímavejšiu prísadu v krmive patria určite drvené korýtka z mušlí. Korýtka z mušlí patria medzi prirodzenú potravu kaprov a obsahujú vápnik. Spomedzi 4 rôznych druhov peliet ktoré krmivo obsahuje by som spomenul green betain pelety ktoré obsahujú látku Betain HCL ktorá podporuje apetít rýb a 8 milimetrové master carp pelety ktoré môžeme použiť aj ako nástrahu.

 Kto si pozorne prečítal popis tohto krmiva tak sa určite zamyslel nad tým že akú asi bude mať chuť a vôňu. Smradľavú, rybaciu, sladkú? Pravda je taká že každú. Špeciálna zmes arómy sa vyznačuje sladkou vôňou ale je v nej cítiť aj fermentovanú kukuricu. Aróma krmiva je aj sladká, aj slaná, aj smradľavá. 

Práve toto krmivo je účinné aj na pretekoch! Döme Gábor v roku 2008 pomocou tohto krmiva vyhral viac rybárskych pretekov a boli medzi nimi aj také kde chytil viac ako 100 kg rýb.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: