Neohodnotené

HALDORADO Big River 1,5kg Tolstolobik 1500g

Môžeme doručiť do:
26.9.2023
Skladom
Kód: 790
€5
Kategória: Haldorado
vyr 26648tolstolobik
Akcia

Nadišiel čas na to, aby sme vyrobili krmivá určené pre lov na riekach. Práve teraz Vám predstavujeme sériu krmív Haldorádó Big River. Pre nás bolo dôležité zostaviť takú komplexnú zmes, aby ku krmivu stačilo pridať iba vodu. A to sa nám aj podarilo. Po otvorení obalu je hneď vidieť, že táto zmes má komplexné zloženie a nič jej nechýba. Tieto krmivá Vám ponúkame na lov kaprov, pleskáčov a mrien. 

Tieto krmivá sa vyznačujú mimoriadnou lepivosťou ale zároveň rýchlou rozpustnosťou. Zmes obsahuje ťažké komponenty, ktoré ostávajú na dne rieky. Do všetkých troch príchutí sme pridali nové pelety, ktoré sú ploché, ťažké, sladké a navyše rybám chutia. 

Krmivo Haldorado Big River Tolstolobik trochu na tejto palete vytŕča z radu. Nakoľko bol tento variant vyvinutý vyslovene na lov obravských, v prírodných vodách do gigantických rozmerov dorastajúcich požieračov planktónu, jedná sa o jemnozrnú zmes. Vo vode vytvára obravský mrak, ktorý pozornosť tolstolobika zaručene upúta. Vďaka vysokému obsahu bielkovín veľkí požiearači planktónu mrak v blízkosti kŕmitka pažravo nasávajú a s veľkou pravdepodobnosťou im neujde ani háčik. Zvláštnosťou zmesi je, že hoci mrak pracuje veľmi efektným spôsobom aj smerom hore. Z krmiva namiesený knedlík zostane po pomerne dlhú dobu, zabezpečiac tak, aby dokázala ryba vsrknúť aj krátky nadväzec. Zmes dostala mätovú príchuť, ktorá sa pri zdĺhavo testovaní ukázala byť pre cielený lov tolstolobika najúčinnejšia. Ak sa chystáte na riečnu rybačku, stačíak si vyberiete variant špecializovaný na svoju cieľovú rybu a potom si už môžete iba užívať ovocie dobre odvedenej práce!

Tieto nové krmivá ponúkame v 1,5kg baleniach za priaznivú cenu. Ak chcete byť úspešný pri rybačkách na riekach a preto neváhajte vyskúšať krmivá Big River. Už Vám len ostáva vybrať si tú správnu príchuť a zamiešať krmivo. 

Hmotnosť: 1,5kg 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: