Neohodnotené

Delphin digitálne hodinky WIRUS

Vypredané
Kód: 3186
Značka: Delphin
€20,41
Kategória: Rybárské oblečenie

Nadupané digitálne hodinky s množstvom užitočných funkcií, ktoré sa vďaka svojmu robustnému prevedeniu budú vynímať na každom zápästí. Svojím dizajnom sa dokonale hodia všetkým skutočným lovcom, či už ide o rybárov, poľovníkov, ale taktiež všetkým aktívnym ľuďom. Zároveň sa stanú štýlovým doplnkom pri bežnom nosení a pri akejkoľvek inej príležitosti.

Hodinky Delphin WIRUS okrem bežnej indikácie času disponujú niekoľkými skvelými funkciami ako budík, časovač, stopky, voliteľný 12 a 24H formát či duálny čas. Taktiež je možné pomocou tlačítka Light podsvietenie 13-číselného LCD displeja, vďaka čomu nestratíte pojem o čase ani počas nočných rybačiek, či iných aktivít.

Gumený remienok je na dotyk veľmi príjemný a taktiež dĺžkovo nastaviteľný v širokej škále. To zaručuje že sadnú na zápästie akejkoľvek hrúbky. Remienok je navrhnutý v tmavo zelenej farbe čím ideálne zapadne do prírodného prostredia bez toho, aby bol rušivým elementom. Samotné telo hodiniek je čierne a masívne, vyznačuje sa excelentnou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu.

Podľa medzinárodnej stupnice je tento model označený ako vodeodolný do 50m. Toto označenie spĺňa všetky náležitosti hodiniek, ktoré môžu byť vystavené tečúcej vode (napríklad sprchovanie), či pózovanie s úlovkom vo vode, kedy absolútne neprekáža ich ponáranie pod vodnú hladinu aj na dlhší čas.

Technické parametre:
Priemer ciferníka: 53mm
Batéria: CR2032

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: