Neohodnotené

Climax šnúra CULT Catfish Leader 20m 100kg sivá

Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Skladom
Kód: 637
Značka: Climax
€15,60
Kategória: Šnúry
Climax šnúra CULT Catfish Leader 20m  100kg sivá
Akcia

Climax šnúra CULT Catfish Leader 20m

 

Extrémne odolná šnúra spletaná z DYNEEMA® vlákien, zostáva dokonale pružná pre perfektnú prezentáciu nástrahy. Dve farebné prevedenia žltá a šedá.

Climax šnúra CULT Catfish Leader 20m


Nadväzcová šnúra Climax je špeciálne navrhnutá pre lov sumcov. Spletaním vlákien Dyneema bolo možné dosiahnuť vysokú odolnosť voči oderu a extrémnu silu. Výborne sa s ňou pracuje pri výrobe sumčiarskych nadväzcov. Dostupná vo farbe šedá alebo žltá.

Dôvody ku kúpe Climax šnúra CULT Catfish Leader
- Nadväzcová šnúra
- Lov sumca
- Vysoká odolnosť voči oderu
- Extrémne silná
- Dĺžka 20m

Climax - nemecký výrobca s dlhoročnou tradíciou:
Nemecký výrobca pletených šnúr a silonov čerpá z viac ako 60 ročných skúseností s vývojom a výrobou rybárskych silonov a spletaných šnúr. Od konca 40 rokov 20-teho storočia investuje svoje skúsenosti a výskum do každého ďalšieho produktu.
CLIMAX bol jednou z prvých spoločností v Európe, ktorá začala vyrábať silony a ako prvá začala vyrábať spletané šnúry čo dalo tejto značke víťazstvo v nových technológiách pre rybárstvo.
V súčasnosti rybári očakávajú oveľa viac od silonov, šnúr. Rozdiely medzi výrobkami sú často minimálne, ale pre špecializované rybolovné techniky môžu byť veľkou výhodou.
Či praktizujete lov kapra, lov sumca, lov na feeder, alebo prívlač, prípadne iné rybolovné techniky, Climax je značka, ktorá Vám pomôže bližšie sa dostať k Vaším vysnívaným rybám. Climax je Nemecká kvalita s tradíciou od roku 1940.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: