Neohodnotené

Climax silon CULT Carpline červený 300m 4,5kg/10lb

Môžeme doručiť do:
19.7.2024
Skladom
Kód: 631
Značka: Climax
€11,52
Kategória: Vlasce
Climax silon CULT Carpline červený 300m 4,5kg/10lb
Akcia

Neviditeľné rybárske silony s extrémnou pevnosťou v uzle, červený Climax sa vďaka svojej farbe stráca už v hĺbke 1 až 2 m, vlasec Climax Carpline je extrémne odolný voči oderu.

Climax silon CULT Carpline červený 300m


Špičkový Kaprový silon vyvinutý a vyrobený v Nemecku. Najmodernejšie spracovanie najnovších polymérov až o 90% zvýšilo životnosť. Červené sfarbenie, ktoré robí vlasec ľahko rozpoznateľný a identifikovateľný nad vodou pre rybárov, mizne v hĺbke 1,3m a je tak neviditeľný pre ryby. Špeciálny povrch pre mimoriadnu odolnosť proti oderu a pretrhnutiu. Dokonalá pružnosť vďaka polymérovým prísadám. Maximálna spoľahlivosť a pevnosť v uzle. Štruktúra jednotlivých molekúl v tejto špeciálnej zmesi umožnili, že silon je vhodný na nahadzovanie, ale aj na vyvážanie. Ak chcete maximum od svojho silonu, vyberte si Climax CULT Carp.

Dôvody ku kúpe Climax silon CULT Carpline červený
- Zvýšenie životnosti až o 90%
- Takmer neexistujúca pamäť
- Riadená rozťažnosť
- Červená farba
- 0% absorpcia vody
- Ochrana proti opotrebovaniu
- Maximálna pevnosť v uzle
- Hladký povrch
- Mikro trenie
- Hladký chod v očku
- Vyrobené v Nemecku

Climax - nemecký výrobca s dlhoročnou tradíciou:
Nemecký výrobca pletených šnúr a silonov čerpá z viac ako 60 ročných skúseností s vývojom a výrobou rybárskych silonov a spletaných šnúr. Od konca 40 rokov 20-teho storočia investuje svoje skúsenosti a výskum do každého ďalšieho produktu.
CLIMAX bol jednou z prvých spoločností v Európe, ktorá začala vyrábať silony a ako prvá začala vyrábať spletané šnúry čo dalo tejto značke víťazstvo v nových technológiách pre rybárstvo.
V súčasnosti rybári očakávajú oveľa viac od silonov, šnúr. Rozdiely medzi výrobkami sú často minimálne, ale pre špecializované rybolovné techniky môžu byť veľkou výhodou.
Či praktizujete lov kapra, lov sumca, lov na feeder, alebo prívlač, prípadne iné rybolovné techniky, Climax je značka, ktorá Vám pomôže bližšie sa dostať k Vaším vysnívaným rybám. Climax je Nemecká kvalita s tradíciou od roku 1940.
 
 
300m 4,5kg/10lb

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: