Neohodnotené

CHYTACIE BOILIES 30mm 10 kus

Kód: 1348/SQU
Značka: S-carp
€8,20 –14 % €7
Kategória: S-carp
product 312
Akcia
€8,20 –14 %
Príchuť: Squid Effect
Skladom | 1348/SQU
Môžeme doručiť do: 27.5.2024
€8,20
€7
Príchuť: Pearl
Skladom | 1348/PEA
Môžeme doručiť do: 27.5.2024
€8,20
€7
Príchuť: Crustacean
Skladom | 1348/CRU
Môžeme doručiť do: 27.5.2024
€8,20
€7
The Big Size – Veľká velkosť, 30mm chytacie boilis, ktorá môže pomôcť pri selektováni velkých kaprov. Smelo používať hlavne v letných a jesených mesiacoch, môžu prispieť k tvojmu kapitálnému úlovku!


Chute:

Spicy Fish 
Top Force
New - Squid Effect
Red Force
G.L.M. & Anchovy
Crustacean
Pearl 

 

CRUSTACEAN BOILIE
 


Je to boiles výrazne krabou a mušlovou chuťou a vônou z 100 percentných výťažkov: Belachan powder, Shrimp Meat Extract, Green Lipped Mussel extrakt. Vdaka mixu z týchto komponentov má vynikajúce vlastnosti. Pridané rôzne krabie múčky, výťažky zo sladkovodných kreviet, tekuté prísady dalej zvyšujú atraktívnosť tejto boiles. Toto boiles patrí do kategórie HNV (High Nutritional Value).

Toto boiles bolo testované vyše roka a funguje v každých poveternostných situácií.
 
PEARL BOILIE
 

Dva roky boili potrebné na to, aby sa vyvinula táto varianta boilies, ktorá dostala meno Pearl. Výsledkom je jedinečná štruktúra, ktorá sa nedá zaradiť do žiadnej kategórie, nepatrí ani do zmesí z vtáčích zobov ani do zmesí z rybacej múčky. Je vyrobená z najlepších a najkvalitnejších prísad a komponentov, ktoré sa v dnešnej dobe používajú. Obsahuje aminokyseliny, ktoré výrazne podporujú tráviací efekt u rýb a stimulujú ich žravosť. Má solídnú, príjemnú, jemno-sladkú vôňu, ktorá je doplnená výraznou pikantnou chuťou. Pearl Boilies sa odporúča na celoročné použitie.
 
SQUID EFFECT BOILIE
 
 
Tento výrobok je vyrobený na pare! Novinkou roka 2017 je vynovené boiles Squid Effect, ktoré je už na pultoch. Je to zo senzačných komponentov a sto percentných čistých výťažkov do ktorých sme namiešali Carp Appetite Extrakt a Monster Crab Classic arómu. Týmto sme dosiahli kvlitný a odlišný výrobok od ostatných boiles. Carp Appetite Extrakt má výraznú a nezameniťeľnú vôňu, ktorá zvyšuje efektívnosť tejto boiles a pri dopade do vody začne hňed učinkovať. Aróma, chuťe a koncentrácia aminokyselín zaručujú celoročnú využívatelnosť.

Hlavné komponenty: 100% čistý výťažok Squid Extrakt, 100% Liver Powder výťažok, 100% Belachan prášok, Carp Appetite Extrakt, Pre-Digested Fisch Meal, Peruánský Squid Meal, Liquid Tuna Extrakt L030...

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: