Neohodnotené

CARP EXPERT DVOJITÝ BOILIE SADA S RODPODOM SMART 3,60m

Skladom (dodanie 3-5 dní)
Kód: 4596
Značka: Carp expert
€245 –31 % €167
Kategória: Trojdielné
L12046 015
Akcia Novinka Tip
ZADARMOZADARMO €245 –31 %

Carp Expert Smart Dvojitý Boilies Set S Rodpodom

Najnovšia Smart séria Carp Expert spája maximálnu použiteľnosť, popritom dostupnosť pre všetkých a výborný pomer cena-kvalita.

Tento okruh produktov rozširuje aj Smart Dvojitý Boilies set, ktorý je doplnený o praktický rodpod, čo ponúka vhodné riešenie k umiestneniu prútov v rozličnom teréne.

Set obsahuje 2 ks prútov CXP Smart Boilie LC, ktoré vďaka kvalitnému IM5 karbónovému materiálu a veľkým, odolným SIC očkám dávajú do rúk rybárov prúty dostupnej cenovej kategórie, dosiahnutie kritických vzdialeností okolo 100 metrov je dostupné.

Dokonca, na týchto modeloch má prvé očko rozmer 50, čo zaručene napomôže s dobre vybraným navijakom zdolanie väčších vzdialeností.

K prútom dokonale pasuje navijak Carp Expert Smart Runner 6000, ktorý je vzhľadovo i vypracovaním ideálnym výberom.

Telo navijaka je v tomto prípade vyrobené z grafitu, ako aj prislúchajúca cievka, preto na hmotnosť navijaka nemôžu byť sťažnosti. Má potrebne silnú kľučku, ktorá umožňuje pevné a stabilné držanie.

Model s prednou brzdou je doplnený o zadnú voľnobežnú brzdu, ktorá bude veľkou pomocou počas záberov. Tento navijak s voľnobežnou brzdou okrem feeder rybárov a rybárov loviacich nedravé ryby radi využívajú aj rybári loviaci dravé ryby - Jeho využívanie je veľmi výhodné aj počas nočného lovu.

Beží pekne, plynule, za čo vďačí 2 guľôčkovým ložiskám.

K navijakom patrí samozrejme aj 2x300 metrov CarpExpert UV kaprárskej šnúry.

Za signalizáciu záberov budú zodpovedať 2 kusy elektrických signalizátorov Smart Bite Alarm, ktoré sme doplnili o swingre a samozrejme stojan prúta Kamasaki, ktorý ponúkne riešenie pri rôznych podmienkach na brehu.

Základnou podmienkou rybolovu je prítomnosť podberáka, preto spraví dobrú prácu aj k setu prislúchajúci kaprársky podberák, super riešenie k lovu kaprov a amurov.

Súčasťou setu je aj Rapid držiak nadväzca s doplnkami s 5 ks predviazaných nadväzcov s vyrovnávačom šnúry a prevlekmi, ktoré možno použiť s boilies, kukuricou a inými navliekanými nástrahami.

Celkový obsah setu:
- 2ks Carp Expert Smart Boilie LC 3 dielny prút v dĺžkach 3,6 alebo 3,9 m
- 2ks Carp Expert Smart Runner 6000 navijak
- Kamasaki čierny Rodpod
- 2ks Carp Expert Smart Alarm elektrický signalizátor
- 2db Ledkový swinger
- 2x300m Carp Expert UV šnúra
- Kamasaki Super ALU podberák
- Carp Expert Rapid stojan na nadväzce s háčikmi a doplnkami

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: