Neohodnotené

BENZAR PRÚT CLASSIC METHOD FEEDER

Kód: 4464/3-6
Značka: Benzar mix
od €63,80
Kategória: Feeder
L12347 390
Akcia Novinka Tip
Veľkosť: 3,6m
Skladom (dodanie 3-5 dní) | 4464/3-6
€63,80
Veľkosť: 3,9m
Skladom (dodanie 3-5 dní) | 4464/3-9
€68,64

Prút Benzár Classic Method Feeder

Sortiment Benzár Mix sa rozšíril o klasický plnokrvný kaprársky prút Classic Method Feeder. Vďaka charakteru a vlastnostiam Classic Method Feeder patrí v rámci Benzár produktov k lacnejším produktom, dobre zaťažiteľným so 100-150 gramovou vrhacou záťažou, vďaka ktorej s ním možno bezpečne a presne nahodiť aj väčšie method a pelet feeder košíky.

K realizácii napomáha aj delená EVA vložkami opatrená rukoväť, ktorá aj s mokrými rukami umožňuje 100% držanie. Očká samozrejme dostali Sic vložku, umožňuje tak aj lov v tečúcich vodách s hrubšou šnúrou, preto vďaka jeho sile môže byť dobrou voľbou aj voči divým dunajským kaprom.

Klasický zospodu skrutkovaný držiak navijaka dokáže prijať aj väčšie kaprárske navijaky, ale najdokonalejšie pracuje s navijakom rovnakej série Classic Method Runner 6000. V kombinácii s týmto navijakom dostaneme klasický kaprársky feeder, ktorý si zastane miesto v akýchkoľvek podmienkach, a to aj proti väčším nedravým rybám.

Odporúčame ho k method alebo technikám lovu zo dna, keď potrebujeme spoľahlivý kaprársky prút.Objavenie sa uhlíka IM8 znamenalo obrovský pokrok vo vývoji rybárskych prútov. Oproti starším prútom zaručuje ľahšie vedenie, znásobila sa zaťažiteľnosť a materiál rýchlejšie reaguje. Zastane si miesto ako v hobby, tak aj v súťažných podmienkach.
Pri moderných prútoch sa objavuje stále častejšie extravagantná rukoväť, ktorú za účelom úspory hmotnosti opatrili protišmykovým poťahom len na konci prútu.

Na prút bol aplikovaný najčastejšie používaný skrutkový držiak navijaka. Jeho niekoľko desaťročí trvajúca obľúbenosť tkvie v jednoduchosti a spoľahlivej konštrukcii. Na pripevnenie navijaka slúžia dve umelohmotné časti, z ktorých jednu možno upevniť rozmernou maticou.

Pri výrobe SIC očiek sa otvorila príležitosť používania krajších, tenších a v neposlednom rade omnoho ľahších očiek oproti starším typom. Vďaka jedinečným vlastnostiam SIC, aj tenké očká dobre odolávajú silám vznikajúcim pri náhodoch a zdolávaniach.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: