Neohodnotené

Benzar Mix Pro Corn Wafters Tutti-Frutti Mix 60ml

Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Skladom
Kód: 5619
Značka: Benzar mix
€6,90 –20 % €5,50
Kategória: Waftery
0c9ac395c2449535989c1cca8b19988f mm2000x2000
Akcia Novinka
€6,90 –20 %

Benzár Mix Pro Corn Wafters

Pri vývoji produktov Benzár Mix je našim prvoradým cieľom využiť desaťročné vedomosti a skúsenosti, pričom sme prišli na trh s takými novinkami, ktoré zarezonujú! Tento rok sa naša práca zhmotnila v nástrahách Pro Corn Wafters, tak sa zrodila nástraha oprávnene označovaná za celosvetovú novinku.

Pri vyhotovení tejto nástrahy bola základným tvarom kukurica. Áno, kukurica, teda jedna z najdávnejších háčikových nástrah, s ktorou je ešte aj dnes ťažké pochybiť. V súčasnosti sú známe mnohé možnosti jej využitia, nech je reč o nástrahovom love alebo kŕmení, avšak ešte stále sme videli potenciál v rozšírení variácií, a tak sa zrodila novinka pomenovaná Pro Corn Wafters.

Za zrodom tejto nástrahy stoja niekoľko desaťročné skúsenosti troch tradičných firiem produkujúcich nástrahy. Pro Corn Wafters totiž vznikol spoluprácou značiek Benzár Mix, Timár Mix a Poseidon. Zvláštnosťou produktu je, že sa tvarovo podobá kŕmnej kukurici, čo je pre ryby známy tvar. Popri tom je dôležité, že medzi prísadami je viacero derivátov kukurice, preto aj nearomatizované nástrahy majú príjemnú kukuričnú chuť a vôňu.

Pro Corn Wafters sú vyslovene kaprárske nástrahy, naši rybári ich dokonca využívajú k prilákaniu rozmernejších jedincov. Popri tom s ich rozmerom 14 mm robia dobrú službu aj v takých vodách, kde je potrebné selektovať a musíme sa pokúsiť vybrať kaprov spomedzi množstva malých rýb, napríklad spomedzi pleskáčov a karasov striebristých.

Najdôležitejšou vlastnosťou tejto nástrahy okrem tvaru je ich vztlaková sila, ktorá bola nastavená tak, aby náš háčik nezdvihla, len ho potrebne odľahčila. Pre dokonalú presnosť sa oplatí vedieť, že už osmičky háčiky Benzár Method Round Feeder s 10 mm klasickým tŕňom nezdvihnú nástrahu, preto sa odporúča používať tieto a väčšie/ ťažšie háčiky.

Produkt je dostupný v 10 príchutiach, medzi ktorými nájdeme varianty vhodné do akéhokoľvek ročného obdobia a typu vody.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: