Neohodnotené

BENZAR MIX KŔMNA ZMES CLOUDX 1KG,

Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Skladom
Kód: 5598
Značka: Benzar mix
€2,42
Kategória: Benzar Mix
L94005 371
Akcia Novinka

Kŕmna zmes Benzár Mix CloudX

Sortiment nástrah Benzár Mix pre rybárov loviacich v divokých vodách sa rozširuje, veď tisíce rybárov považujú za najväčšiu výzvu loviť vo veľmi ťažko dostupných vodách! To samozrejme platí aj pre rybárov, ktorí sú posadnutí tolstolobikom, preto novinky Benzár Mix 2022 obsahujú skvelé krmivo pre tolstolobika!

Volá sa CloudX, má jasnú, takmer bielu farbu a zloženie optimalizované pre lov tolstolobika vytvárajúce výrazný oblak, čo je základným kritériom pre úspešný lov tolstolobika. Samozrejme, samotný oblak nestačí, je veľmi dôležité, aby nástraha obsahovala aj dostatok nadnášajúcich častíc. Našťastie, ani o tie nie je v ponuke CloudX núdza, pretože obsahuje rôzne farebné, "chrumkavé" prísady, ktoré lákajú a priťahujú tolstolobikov ku dnu - ak ich tam samozrejme chcete uloviť. Toto krmivo môže byť vďaka plávajúcim zrnkám vhodné aj k plávanej na tolstolobika vo vrstvách vody.

Vôňa CloudX je veľmi príjemná, sladká, žuvačková, ktorá sa v posledných rokoch osvedčila nielen pri love tolstolobika, ale aj kapra a amura, takže by nikoho nemalo prekvapiť, ak sa na háčiku objaví kapor alebo amur.

CloudX je k dispozícii v dvoch baleniach, 1 kg a 3 kg. To druhé je obzvlášť hospodárne, pretože všetci vieme, že ak chcete uloviť tolstolobika, potrebujete veľa nástrahy!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: